Tommy Sound Production to prężnie rozwijająca się firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży muzycznej i estradowej.

Nasz zespół to kompetentni ludzie, którzy od wielu lat realizują zróżnicowane pod względem wielkości kompleksowe projekty związane z muzyką „na żywo”. W ciągu ponad 15 lat nagłaśniania i oświetlania imprez rozrywkowych pracowaliśmy na zlecenie wielu artystów i firm zarówno z Polski (m.in.: Halina Mlynkova, K.A.S.A., Oddział Zamknięty, Kombi, Pudelsi, Donatan & Cleo, Paluch, Proletaryat), jak i z innych krajów ( m.in.: Ugly Kid Joe, Sepultura, Neon Jungle, Therapy, Electric Six).

Spośród konkurencji wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenia na rynku krajowym i europejskim, ale też innowacyjność i szeroki wachlarz usług. Dla naszej firmy nie ma zamówień ani za dużych ani za małych. Każde z proponowanych przez naszą firmę rozwiązań dopasowywane jest indywidualnie do potrzeb klienta i jego budżetu. Przyjmujemy zamówienia zarówno od firm, koncernów, instytucji publicznych, jak i od klientów indywidualnych. Zawsze zapewniamy naszym klientom rzetelne i profesjonalne rozwiązania, sprzęt oraz doświadczonych ekspertów.

Realizacja dźwięku i światła to przede wszystkim nasza pasja, a tylko ludzie z pasją potrafią sprostać każdemu zadaniu. Nieustannie pracujemy nad urozmaicaniem naszej oferty, tak aby nasze usługi mogły trafić do większego grona zainteresowanych. Tommy Sound Production oprócz obsługi imprez i eventów, zajmuje się także ich kompleksową organizacją. Jako firma stawiamy na kulturę - prowadzimy własny Impresariat Artystyczny, organizujemy przeglądy muzyczne i warsztaty.

Chętnie nawiążemy współpracę z już istniejącymi, a także nowopowstałymi firmami i instytucjami, zainteresowanymi ofertą instalacji audiowizualnych w: sklepach, restauracjach, domach kultury, kościołach, salach konferencyjnych itp. Zapewniamy montaż, doradztwo i serwis (24-godzinne Pogotowie Serwisowe dostępne w atrakcyjnych pakietach).

Dla instytucji publicznych (urzędy, kościoły itp.) posiadamy ofertę pętli indukcyjnych dla osób słabosłyszących.

Współpraca